Jdi na obsah Jdi na menu
 


MČR Havlíčkuv Brod

25. 2. 2013

 V sobotu 26.1.2013 se konalo v Havlíčkově Brodu mistrovství ČR v zápase řecko-římském kadetů a mužů.

 V kategorii kadetů vybojoval titul Mistra ČR Ondřej Hilgert  (do 58 kg). Ondřej startoval ve vyšší věkové kategorii kadetů a vyhrál všechny své utkání.

Své místo v reprezentaci kadetů potvrdil Stanislav Berkovec (do 69 kg). Ten porazil všechny své soupeře bez ztráty bodu a v boji o mistrovský titul dal svému protivníkovi lopatky v prvním kole.  

 Třetí titul Mistra ČR vybojoval v kategorii mužů reprezentant ČR juniorů Matouš Morbitzer (do 66 kg). Matouš (ač junior) vybojoval prvenství mezi muži a získal tak pro krnovský oddíl historicky první titul mistra ČR v kategorii mužů.  

 Tomáš Fabián (do 54 kg), Ondřej Dadák (do 76 kg) a Roman Chalupa (do 85 kg) startovali s ostrašením v kategorii kadetů. Všichni  tři se probojovali až do finálových bojů, kde odvedli vyrovnaná utkání a vybojovali krásné druhé místo.

 Dalším kadetem, který reprezentoval krnovský oddíl zápasu byl Radim Sedláček (do 63 kg)  a z mistrovské soutěže si domů dovezl bronzovou medaili.      

  Daniel Indruch (do 84 kg v kategorii mužů) - ještě junior a vybojoval dvě vítězné utkání. Dan vybojoval pěkné páté místo z devatenácti závodníků.